BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ligonių kasos aptarnaus ir be galimybių paso

Data

2021 09 13

Įvertinimas
2
valstybine-ligoniu-kasa-5f6115b4c3fb0 – kopija.jpg

Gyventojai, kuriems būtina apsilankyti ligonių kasų klientų aptarnavimo skyriuose, ir toliau galės tai padaryti be galimybių pasų.

Nuo pirmadienio, rugsėjo 13 d., įsigaliojus Vyriausybės nutarimui, reglamentuojančiam naujas pandemijos valdymo priemones, pradėtos riboti kai kurios veiklos ir paslaugos žmonėms, neturintiems galimybių paso. Atkreipiame dėmesį, kad numatyti ribojimai nėra taikomi ligonių kasų paslaugoms – jos bus teikiamos kaip ir iki šiol. Gyventojai galės apsilankyti ligonių kasų skyriuose net ir nepateikę galimybių paso. Atvykus į skyrių, būtina paisyti visų saugumo reikalavimų – dėvėti nosį ir burną dengiančią kaukę, dezinfekuotis rankas, laikytis saugaus atstumo.

Į teritorinę ligonių kasą  rekomenduojame užsiregistruoti iš anksto. Tai padaryti galima apsilankius ligonių kasų interneto svetainėje https://ligoniukasa.lrv.lt ir pasirinkus skiltį „Gyventojų aptarnavimas“. Šioje skiltyje reikia pasirinkti reikalingą teritorinę ligonių kasą.

Tačiau ligonių kasos rekomenduoja gyventojams saugoti sveikatą ir toliau naudotis nuotolinėmis paslaugomis, kai atvykti nebūtina. Primename, kad labai daug su sveikata bei privalomuoju sveikatos draudimu susijusių klausimų ar problemų galima išsiaiškinti bei išspręsti net neišėjus iš namų – internetu arba telefonu:

Daugiau apie ligonių kasų paslaugas internete.

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5) 232 2222.