BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vykstančius į ligonių kasas kviečiame registruotis internetu

Data

2022 08 05

Įvertinimas
6
710_edec8161024a2398543ad96e86875433.jpg

Klaipėdos teritorinė ligonių kasa (TLK) pastaruoju metu sulaukia klausimų dėl išankstinės gyventojų registracijos. Įstaigos specialistai primena, kad klientai, kurie ketina atvykti į Klaipėdos TLK, turi galimybę iš anksto užsiregistruoti internetu ir taip sutaupyti laiko.

Gyventojams, kurie nori gauti administracinę paslaugą, rekomenduojama pasirinkti jiems patogų vizito laiką ir užsiregistruoti internetu arba tel. (8 46) 38 17 79, taip išvengiant nereikalingų eilių. Iš anksto užsiregistravę lankytojai priimami jų sutartu laiku, o kiti – iš eilės, aptarnavus iš anksto užsiregistravusius.

Klientai registracijos metu (Lankytojų registracija) gali pasirinkti šias paslaugas: privalomasis sveikatos draudimas, E/S formos ir gydymo išlaidų užsienyje kompensavimas, internetu užsakytų Europos sveikatos draudimo kortelių išdavimas, tarpvalstybinė sveikatos priežiūra, dantų protezavimo eilė ir išlaidų kompensavimas, sąnarių endoprotezavimas bei skundų ir prašymų priėmimas.

Informuojame, kad gyventojai registracijos patvirtinimą su nurodyta data, tiksliu laiku bei pasirinkta paslauga gaus iš karto po formos užpildymo. Patvirtinimas atsiunčiamas laišku į nurodytą el. paštą.

Prašymus Klaipėdos TLK galima pateikti:

  • asmeniškai, atvykus į TLK:
  • elektroniniu paštu adresu [email protected];
  • per e.pristatymą;
  • atsiųsti paštu;
  • prisijungus prie portalo „Mano Vyriausybė“ svetainėje „E. pilietis“ (https://epilietis.lrv.lt).

Primename, kad visos teritorinės ligonių kasos yra sudariusios galimybę gyventojams užsiregistruoti iš anksto. Tai galima padaryti čia, pasirinkus reikiamą padalinį.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad gyventojams aktualią informaciją galima sužinoti paskambinus bendruoju numeriu Lietuvoje (8 5) 232 2222, iš užsienio – +370 5 232 2222 arba el. paštu [email protected].

Klaipėdos teritorinės ligonių kasos informacija

(Piktochart nuotr.)

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti [email protected] arba (8 5) 232 2222.