BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Planuojant vykti į Klaipėdos TLK – kviečiama iš anksto registruotis internetu

Data

2021 10 18

Įvertinimas
2
cropped-view-hands-typing-laptop.jpg

Klaipėdos teritorinės ligonių kasos (Klaipėdos TLK) specialistai pastaruoju metu gauna vis daugiau paklausimų dėl išankstinės registracijos. Tad primenama, kad klientai, kurie ruošiasi atvykti į Klaipėdos TLK, turi galimybę užsiregistruoti atvykimą – internetu.

Nuo liepos 1 d. gyventojai Klaipėdos TLK yra aptarnaujami kontaktiniu būdu, tad visiems asmenims, kurie nori gauti administracinę paslaugą, rekomenduojama iš anksto užsiregistruoti internetu arba  tel. (8 46) 38 17 79, taip išvengiant nereikalingų eilių bei užtikrinant gyventojų, darbuotojų saugumą.

Asmenys registracijos metu (Lankytojų registracija) gali pasirinkti šias paslaugas: privalomasis sveikatos draudimas, ES formos ir gydymo išlaidų užsienyje kompensavimas, internetu užsakytų ESD kortelių išdavimas, tarpvalstybinės sveikatos priežiūra, dantų protezavimo eilė ir išlaidų kompensavimas, sąnarių endoprotezavimas bei skundų ir prašymų priėmimas.

Informuojame, kad asmenys registracijos patvirtinimą su nurodyta data, tiksliu laiku bei pasirinkta paslauga gaus iškart po formos užpildymo. Patvirtinimas atsiunčiamas trumpąja SMS žinute arba laišku į nurodytą el. paštą.

Atkreipiamas dėmesys, kad atėjus į įstaigą būtina dėvėti burną ir nosį dengiančią medicininę veido kaukę.

Primename, kad prašymus Klaipėdos teritorinei ligonių kasai galima pateikti:

Bendro pobūdžio informaciją galima sužinoti paskambinę bendruoju numeriu Lietuvoje (8 5) 232 2222, iš užsienio – +370 5 232 2222 arba el. paštu info@vlk.lt.

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5) 232 2222.