BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Moksleiviams - apie ligonių kasų teikiamas e. paslaugas

Data

2021 09 28

Įvertinimas
3
book-with-green-board-background.jpg

Klaipėdos teritorinės ligonių kasos (TLK) specialistai Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokyklos moksleiviams surengė informacinį seminarą ir pristatė informaciją apie ligonių kasų teikiamas e. paslaugas.

Klaipėdos TLK atstovai informavo, kad ligonių kasų interneto svetainėje prisijungimas prie https://e.vlk.lt/ sistemos vyksta per internetinę bankininkystę, el. parašo arba mobiliojo el. parašo pagalba. Prisijungus kiekvienas asmuo gali pasitikrinti:

Susitikimo metu mokiniai aktyviai domėjosi, kokias garantijas suteikia privalomasis sveikatos draudimas (PSD). Pateikta informacija apie PSD svarbą, šio draudimo teikiamas garantijas Lietuvoje, draudimo galimybes mokiniams.

Akcentuota ESDK svarba vykstant į Europos Sąjungos (ES), Europos ekonominės erdvės (EEE) šalis, Jungtinę Karalystę ir Šveicarijos Konfederaciją. Paaiškinta, kaip galima pačiam elektroniniu būdu užsisakyti ESDK ar susiformuoti bei atsisiųsti ją pakeičiantį sertifikatą.

Po pristatymo, moksleiviai drąsiai įsijungė į viktoriną per „Kahoot“ platformą, kur tarpusavyje rungėsi atsakinėdami į klausimus apie ligonių kasų teikiamas paslaugas.

Ligonių kasos primena: galimybė gauti išsamią savo medicininę informaciją stiprina paciento vaidmenį sveikatos sistemoje. Visapusiškai informuotas, PSD apdraustas pacientas gali aktyviau naudotis savo teisėmis bei išvengti papildomų mokėjimų.

Pristatymą galima rasti ligonių kasų interneto svetainės skiltyje „Renginiai ir pranešimai“: „Ligonių kasų teikiamos e.paslaugos. Ką svarbu žinoti?“.

Klaipėdos teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti [email protected] arba (8 5) 232 2222.