BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ligonių kasų veikla pristatyta pradinių klasių moksleiviams

Data

2022 05 03

Įvertinimas
7
Būk sveikas moksleivi.png

Klaipėdos teritorinės ligonių kasos (TLK) specialistai bendradarbiaudami su Šilutės Pamario progimnazija pirmos klasės moksleiviams pristatė temą „Būk sveikas, moksleivi“.

Vienas iš ligonių kasų siekių – formuoti ir ugdyti vaikų supratimą apie profilaktinės sveikatos priežiūros įpročius bei įstaigos veiklą ir svarbą. Todėl Klaipėdos TLK atstovai dalyvavo netradicinėje pamokoje, kurioje pirmokams akcentavo, kad profilaktiniai sveikatos patikrinimai vykdomi visą mokymosį laikotarpį. Vaikams paaiškinta, kad šie patikrinimai padeda iš anksto užkirsti kelią rimtiems susirgimams.

Pamokos metu taip pat pristatyta ligonių kasų veikla, papasakota apie Privalomojo sveikatos draudimo fondą, iš kurio yra skiriamos lėšos įvairioms sveikatos priežiūros sritims: vaistams, medicinos pagalbos priemonėms, medicininei reabilitacijai ir kt.

Mažieji klausytojai noriai įsitraukė į pokalbį ir atliko užduotis, tad įsitikinta, kad šio amžiaus vaikų grupei pateikta informacija yra aktuali ir įdomi. Paprašyti nupiešti, kaip jie suprato, kas yra ligonių kasa, moksleiviai pavaizdavo kiaulę taupyklę ir plaktuką.

Klaipėdos TLK pristatymą „Būk sveikas, moksleivi“ ir užduotis galima rasti čia.

Klaipėdos TLK informacija