BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ligonių kasų specialistai savaitgalį vilniečius ir miesto svečius konsultuos Europos dienos šventėje

Data

2022 05 06

Įvertinimas
3
2017-03-20 BNS.jpg

Ligonių kasos prisijungia prie gegužės 7–9 dienomis vyksiančios Europos dienos šventės ir kviečia vilniečius bei miesto svečius atvykti į Lukiškių aikštę bei apsilankyti specialiai įrengtame ligonių kasų paviljone.

Ligonių kasų specialistai šventės lankytojams papasakos, kodėl kelionėse būtina turėti Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK) arba ją pakeičiantį sertifikatą. Kaip šiuos dokumentus gauti, kokia jų nauda, kai svetur prireikia būtinosios medicinos pagalbos. Renginyje bus proga sužinoti apie Lietuvoje ligonių kasų lėšomis vykdomas ligų prevencijos programas, jų naudą. Ligonių kasų specialistai atsakys į įvarius rūpimus klausimus apie sveikatą, kvies dalyvauti viktorinoje ir laimėti naudingų prizų.

Beje, užsukusieji į ligonių kasų paviljoną ne tik sužinos naudingos informacijos, laimės prizų, bet ir turės galimybę gauti ESDK. Privalomuoju sveikatos draudimu apdrausti žmonės bus pakviesti į netoli paviljono įsikūrusią Vilniaus teritorinę ligonių kasą (Liauksmino g. 6, Vilnius), kur pateikę asmens dokumentą bei prašymą, nemokamai galės gauti ESDK.

Specialistai lauks sostinės gyventojų ir svečių jau šį savaitgalį bei pirmadienį Lukiškių aikštėje.

Europos dienos šventė rengiama minint Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą 18 metų sukaktį. Lukiškių aikštėje bus įrengti įvairių valstybinių institucijų paviljonai, pristatyta jų veikla, vyks įvairūs koncertai, žaidimai, viktorinos, parodos bei iniciatyvos, skirtos Ukrainai palaikyti.   

Daugiau informacijos apie Europos dienos šventę Lukiškių aikštėje – čia.   

(BNS nuotr.)

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti [email protected] arba (8 5) 232 2222.