BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ligonių kasos ragina taupyti laiką ir naudotis e. paslaugomis

Data

2021 11 16

Įvertinimas
3
E.paslaugos (autobusai).png

Klaipėdos miesto gatvėmis pradėjo kursuoti autobusai su informacija apie ligonių kasų teikiamas e. paslaugas. Klaipėdos teritorinė ligonių kasa miesto gyventojams ir svečiams taip primena, kad daugelį klausimų, susijusių su sveikata bei privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), galima sužinoti neišėjus iš namų.

Dėl gyventojų patogumo ligonių kasos vis daugiau paslaugų perkelia į elektroninę erdvę. Čia didžioji teikiamos informacijos dalis patenka labai operatyviai – tiesiai iš gydymo įstaigų, vaistinių ir įmonių.

Ligonių kasų interneto svetainėje su el. parašu arba mobiliuoju el. parašu prisijungę prie https://e.vlk.lt sistemos, lankytojai gali pasitikrinti:

Ligonių kasų specialistų teigimu, galimybė gauti išsamią savo medicininę informaciją stiprina paciento vaidmenį sveikatos sistemoje. Visapusiškai informuotas, PSD apdraustas pacientas gali aktyviau naudotis savo teisėmis bei išvengti papildomų mokėjimų.

Apie ligonių kasų teikiamas e. paslaugas daugiau galima sužinoti čia.

Klaipėdos teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5) 232 2222.