BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ligonių kasa vėl kviečia partnerius pasitikrinti žinias

Data

2021 11 15

Įvertinimas
2
yellow-rectangular-wooden-box-drawn-face-outline-with-chalk-blackboard.jpg

Panevėžio teritorinė ligonių kasa (Panevėžio TLK) jau trečius metus tęsia iniciatyvą ir lapkričio 15–28 d. kviečia su ligonių kasomis privalomojo sveikatos draudimo (PSD) klausimais bendradarbiaujančių įstaigų darbuotojus pasitikrinti žinias apie PSD garantijas Lietuvoje. Šiais metais prie iniciatyvos prisijungė ir Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) – įsteigė prizus viktorinos nugalėtojams ir prisidės prie viktorinos nugalėtojų atrankos komisijos darbo.   

Viktorina skirta visos Lietuvos „Sodros“, Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI), Užimtumo tarnybos skyrių ar poskyrių darbuotojams, taip pat Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų (VSB) asociacijai priklausančių biurų ir kitų savivaldybių VSB specialistams. Jos tikslas – inicijuoti kitokį ligonių kasų bendradarbiavimo su valstybinėmis įstaigomis-partneriais būdą, siekiant priminti šių įstaigų darbuotojams pagrindinius dalykus, susijusius su PSD teikiamomis garantijomis Lietuvoje. Priminti tam, kad įstaigų-partnerių atstovai geriau galėtų patarti gyventojams, daugiau žinotų apie ligonių kasų veiklą, taip pat įtvirtintų teisingas asmenines žinias apie PSD garantijas apdraustiesiems.

Šiųmetėje viktorinoje nauja tai, kad joje pirmą kartą kviečiami dalyvauti ne tik Panevėžio TLK veiklos zonos, bet visos Lietuvos „Sodros“, VMI, Užimtumo tarnybos, VSB specialistai. Jiems reikės internete atsakyti į 45 klausimus. Pirmieji teisingai atsakiusieji į daugiausia viktorinos klausimų, atsižvelgiant į atsakymų išsiuntimo laiką, taps laimėtojais ir bus apdovanoti.

Atsakymus peržiūrės ir nugalėtojus iki 2021 m. gruodžio 17 d. (atsiradus pateisinamų kliūčių, iki gruodžio 31 d.) išrinks Panevėžio TLK direktoriaus įsakymu sudaryta viktorinos nugalėtojų atrankos komisija.

Panevėžio TLK ir VLK kviečia partnerius aktyviai dalyvauti viktorinoje – pasitikrinti ir sustiprinti  žinias apie PSD. Klausimus ir taisykles nuo 2021 m. lapkričio 15 d. galima rasti ligonių kasų interneto svetainėje. Dalyvių atsakymų bus laukiama iki 2021 m. lapkričio 28 d. imtinai.  

Panevėžio teritorinė ligonių kasa

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti [email protected] arba (8 5) 232 2222.