BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame deleguoti atstovus į Privalomojo sveikatos draudimo tarybą

Data

2021 09 28

Įvertinimas
3
businesswoman-leader-giving-presentation-explaining-team-goals-at-group-meeting.jpg

Lietuvoje veikia daug sveiką gyvenseną propaguojančių organizacijų. Siekiant sudaryti galimybę visų šių organizacijų atstovams pretenduoti į Privalomojo sveikatos draudimo tarybos (PSDT) narius, Sveikatos draudimo įstatymo 28 str. 4 punkte numatyta galimybė pasibaigus PSDT 2 metų kadencijai sveikatos apsaugos ministro nustatyta tvarka skelbti viešą kvietimą kandidatuoti į PSDT narius (kitų organizacijų atstovai deleguojami) ir vykdyti pretendentų atranką. Tad kviečiamos sveiką gyvenseną propaguojančios organizacijos, kurios tai gali daryti pagal dabar galiojančią tvarką, deleguoti savo atstovus.

Atkreipiame dėmesį, labai svarbu, kad žmonės, stebintys Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) finansinę ekonominę veiklą, teikiantys savo nuomonę Sveikatos apsaugos ministerijai (SAM) būtų nepriekaištingos reputacijos, gebėtų svarstyti PSDT kompetencijai priskirtus klausimus.

PSDT nariu asmuo gali būti ne ilgiau kaip dvi kadencijas iš eilės (ne ilgiau nei 4 metai).

PSDT yra kolegiali patariamoji institucija sveikatos apsaugos ministrui, kurios nuostatus ir sudėtį tvirtina SAM.

Pagal šiuo metu galiojančią tvarką, į PSDT turi įeiti 15 narių: Sveikatos apsaugos ministerijos, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Finansų ministerijos, Vyriausybės kanceliarijos ir VLK atstovai, penki draudėjų (darbdavių) atstovai, penki apdraustųjų atstovai.

Informaciją apie siūlomą atstovą į PSDT (vardą, pavardę, darbovietes, pareigas, kontaktinį telefoną, el. pašto adresą, laikotarpį (-ius), kada kandidatas buvo PSDT nariu) maloniai prašytume pateikti iki 2021 m. spalio 6 d. raštu bei el. paštu adresu [email protected].

SAM Spaudos tarnyba

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti [email protected] arba (8 5) 232 2222.