BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Gyventojai vėl aptarnaujami gyvai

Data

2021 07 02

Įvertinimas
3
vilniaus-teritorine-ligoniu-kasa-5f6bc2a08311b.jpg

Vyriausybei priėmus sprendimą atšaukti karantiną, bet palikus paskelbtą valstybės lygio ekstremaliąją situaciją, teritorinių ligonių kasų (TLK) Gyventojų aptarnavimo skyrių darbuotojai sugrįžo į biurus ir  pradėjo aptarnauti gyventojus gyvai.

Prieš atvykstant į TLK reikėtų pasidomėti, ar vizitui reikia registruotis, ar nereikia, t.y. – gyventojai priimami ir be išankstinės registracijos. Tą padaryti galima internetu arba susisiekus su Gyventojų aptarnavimo specialistais:

Nors karantinas atšauktas,  ligonių kasos rekomenduoja gyventojams saugoti sveikatą ir toliau naudotis nuotolinėmis paslaugomis, kai atvykti nebūtina. Primename, kad labai daug su sveikata bei privalomuoju sveikatos draudimu susijusių klausimų ar problemų galima išsiaiškinti bei išspręsti net neišėjus iš namų – internetu arba telefonu:

Daugiau apie ligonių kasų paslaugas internete.

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti [email protected] arba (8 5) 232 2222.