BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Bendradarbiaus sveikatos draudimo srityje

Data

2021 07 21

Įvertinimas
7
pasirasyta sutartis su Kazachstanu.jpg

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) ir Kazachstano Socialinio sveikatos draudimo fondas pasirašė memorandumą, kuriame sutarė plėtoti bendradarbiavimą socialinio sveikatos draudimo srityje.

Su kolegomis iš Kazachstano sutarta dalytis sukaupta patirtimi privalomojo sveikatos draudimo (PSD) srityje, taip pat šios srities teisėkūros aktualijomis. Naujienoms ir problemoms aptarti numatoma rengti bendrus specialistų susitikimus bei seminarus, informacija keistis elektroninėmis priemonėmis.

Lietuvoje visuotinis PSD modelis veikia nuo 1997 metų, kai gydymo įstaigos buvo pradėtos finansuoti pagal sveikatos draudimo principus. Per ketvirtį amžiaus ligonių kasos sukaupė didelę tiek teorinę, tiek praktinę patirtį PSD srityje. Ja ne kartą teko dalintis patirtimi ir su kitų šalių, pavyzdžiui, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Slovėnijos, Azerbaidžano socialinį sveikatos draudimą vykdančiomis institucijomis.

Kazachstano Socialinio sveikatos draudimo fondas – pelno nesiekianti akcinė bendrovė, atsakinga už socialinio sveikatos draudimo modelio įgyvendinimą Kazachstane.

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5) 232 2222.