BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Brangieji tyrimai ir procedūros

1.    Brangieji tyrimai  ir procedūros, kurių išlaidos apmokamos iš PSDF, atliekami tik gydytojo specialisto (ne šeimos gydytojo) siuntimą turintiems pacientams. Šie tyrimai tai: kompiuterinė tomografija, magnetinio rezonanso tomografija, pozitronų emisijos tomografija ir kt. Brangiosioms procedūroms priskiriamos hemodializės, gydomosios kraujo gravitacinės chirurgijos ir kitos procedūros.

2.    Jei siunčiantis gydytojas nusprendžia, kad jam reikalinga radiologinio tyrimo (pavyzdžiui, magnetinio rezonanso) vaizdų kopija, tai nurodoma siuntime. Kopijos kartu su radiologinio tyrimo aprašymu pateikiamos siuntusiam gydytojui. Pacientui nereikia mokėti už kopijas.

3.    Jei siunčiantis gydytojas siuntime nenurodo, kad jam vaizdų kopijos reikalingos, pacientui pirkti pačiam kopijų nereikia, nebent pacientas pats to pageidauja. 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-13