BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


2021 m. viktorina „Privalomojo sveikatos draudimo garantijos Lietuvoje“

Informuojame, kad ši viktorina, skirta su ligonių kasomis privalomojo sveikatos draudimo klausimais bendradarbiaujančių įstaigų darbuotojams – visos Lietuvos „Sodros“, Valstybinės mokesčių inspekcijos, Užimtumo tarnybos skyrių ar poskyrių darbuotojams, taip pat Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijai priklausančių biurų ir kitų savivaldybių visuomenės sveikatos biurų specialistams, baigėsi 2021 m. lapkričio 28 d.  

Dėkojame visiems, dalyvavusiems viktorinoje!

Dalyvių atsakymus peržiūrės ir viktorinos laimėtojus iki 2021 m. gruodžio 17 d. (atsiradus kliūčių tai padaryti, terminas gali būti pratęstas iki 2021 m. gruodžio 31 d. ) išrinks Panevėžio TLK direktoriaus įsakymu sudaryta Viktorinos nugalėtojų atrankos komisija. Teisingi viktorinos atsakymai po Komisijos posėdžio bus paskelbti šiame puslapyje. Apie rezultatus bus pranešta atskiru pranešimu.

Viktorinos taisykles rasite čia.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-12-02