BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Europos sveikatos draudimo kortelės (ESDK) užsakymas

Prašymo išduoti ESDK blanką galima gauti teritorinėje ligonių kasoje (TLK) arba iš TLK atstovo savivaldybėje. Prašymo blankas taip pat skelbiamas Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) interneto svetainėje arba prisijungus prie VLK informacinės sistemos (žinotina, kad ši sistema neveikia atsidarius „Internet Explorer“ naršyklę) ir užpildžius elektroninę ESDK užsakymo formą. Pageidaujant, registruotu laišku ESDK gali būti nemokamai pristatyta Lietuvoje nurodytu užsakovo adresu.  

ELEKTRONINIS UŽSAKYMAS IŠDUOTI EUROPOS SVEIKATOS DRAUDIMO KORTELĘ

Prašymus taip pat galima atspausdinti ir užpildžius išsiųsti TLK.

Prieš užsakant kortelę, būtina pasitikrinkite, ar esate draustas privalomuoju sveikatos draudimu. Pasitikrinti, ar esate apdraustas privalomuoju sveikatos draudimu galite čia.

Atkreiptinas dėmesys, kad dėl ESDK išdavimo, dokumentų, reikiamų kortelei gauti, pildymo, informacijos apie ESDK teikimo ir kitais klausimais, reikia kreiptis į TLK, kuriai asmuo pateikė prašymą.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-05-08