BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kompensuojamųjų vaistų ir MPP aktualijos

Kompensuojamųjų vaistų ir medicinos pagalbos priemonių dalyje skelbiama įvairi šia tema aktuali informacija (pvz., pigiausų kompensuojamųjų vaistų sąrašas; nebeišrašomų kompensuojamųjų vaistų sąrašas ir pan).    

SVARBU! Atsirandant kompensuojamųjų vaistų tiekimo sutrikimams, Valstybinė ligonių kasa, siekdama užtikrinti, kad Kompensuojamųjų vaistų kainyne esantys vaistai būtų prieinami pacientams, ieško vardinių vaistinių preparatų tiekėjų, kurie, esant poreikiui, būtų apklausiami dėl galimybės tiekti reikalingą vaistinį preparatą.

Prašome tiekėjus, galinčius į Lietuvą tiekti vardinius vaistinius preparatus, kreiptis į VLK vaistų kompensavimo skyrių (el. paštas [email protected], tel. 85 2364126), kad būtų įtraukti į sąrašą tiekėjų, kurie bus apklausiami dėl galimybės tiekti vardinius vaistus vietoj tuo metu įrašytų į Kompensuojamųjų vaistų kainyną, kurių tiekimas yra sutrikęs.

Sąrašas gali būti pildomas. Jį rasite čia (Informacija vardinių vaistų tiekėjams). 

Informacija apie PSDF biudžeto išlaidų straipsnį „02 01 kompensuojamieji vaistai ir MPP“ (!!)

Turite klausimų? Ligonių kasoms juos galite pateikti el. paštu [email protected] arba bendruoju telefono numeriu 8 5 232 2222, skambinant iš užsienio +370 5 232 2222.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-06-23