BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Dienos chirurgijos odontologija

Dienos chirurgijos odontologija – tai planinė asmens sveikatos priežiūros paslauga, kurios metu atliekama gydomoji ir (ar) diagnostinė intervencinė procedūra.

Pacientas į asmens sveikatos priežiūros įstaigą, teikiančią dienos chirurgijos paslaugas, turi atvykti turėdamas gydytojo, nustačiusio Dienos chirurgijos paslaugų sąraše esančios paslaugos poreikį, siuntimą.

Pacientas į gydymo įstaigą atvyksta ir išvyksta tą pačią dieną arba bendra paslaugos teikimo trukmė turi būti ne ilgesnė kaip 24 valandos. Jeigu paciento dėl sveikatos būklės negalima išleisti į namus, jis perkeliamas į stacionarinį skyrių.

Turite klausimų? Ligonių kasoms juos galite pateikti el. paštu [email protected] arba bendruoju telefono numeriu (8 5) 232 2222, skambinant iš užsienio +370 5 232 2222.