BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Gydymo ir sveikatos priežiūros paslaugos

Visi privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) apdrausti asmenys turi teisę gauti gydymo ir sveikatos priežiūros paslaugas be papildomų mokesčių. Gydymo ir sveikatos priežiūros paslaugas jiems kompensuoja ligonių kasos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšų.

Norint gauti iš PSDF apmokamas sveikatos priežiūros paslaugas, būtina mokėti PSD įmokas, būti apdraustam ir kreiptis į gydymo įstaigą, kuri yra sudariusi sutartį su TLK. Kiekvienas apdraustasis gali laisvai pasirinkti polikliniką, medicinos centrą ar šeimos gydytojo kabinetą, kuriame teikiamos šioje dalyje aprašytos kompensuojamosios gydymo ir sveikatos priežiūros paslaugos. Prie pasirinktos pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos pacientas turi prisirašyti. O gydymo įstaiga visiems pacientams turi suteikti išsamią informaciją apie PSDF lėšomis apmokamas paslaugas bei matomoje vietoje – registratūroje, skelbimų lentoje ir interneto svetainėje – skelbti, kokias gydymo paslaugas apmoka ligonių kasos.

Turite klausimų? Ligonių kasoms juos galite pateikti el. paštu [email protected] arba bendruoju telefono numeriu 8 5 232 2222, skambinant iš užsienio +370 5 232 2222.