BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


header image

Gyventojams

Šioje dalyje pateikiama gyventojams aktuali ligonių kasų informacija apie sveikatos priežiūros paslaugas, kompensuojamas iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo. Taip pat – informacija apie privalomąjį sveikatos draudimą (PSD), pacientų teises ir pareigas, kaip savanoriškai atlyginti padarytą žalą Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžetui (PSDF), kaip užsisakyti Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK). Čia rasite įvairias prašymų formas (jas galima atsispausdinti), taip pat - Lietuvoje veikiančių asmens sveikatos priežiūros įstaigų (ASPĮ) sąrašą ir kokias sveikatos priežiūros paslaugas, apmokamas iš PSDF biudžeto lėšų, jos teikia (sąrašas nuolat papildomas bei atnaujinamas) ir kt.   

Turite klausimų? Ligonių kasoms juos galite pateikti el. paštu [email protected] arba bendruoju telefono numeriu (8 5) 232 2222, skambinant iš užsienio +370 5 232 2222.