BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vaistinėms ir ūkio subjektams

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro (SAM) 2014 m. vasario 10 d. įsakymu Nr. V-209 „Dėl Teritorinių ligonių kasų ir vaistinių sutarčių dėl kompensuojamųjų vaistų ir medicinos pagalbos priemonių įsigijimo išlaidų apmokėjimo Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis sudarymo tvarkos aprašo patvirtinimo“, SAM 2020 m. spalio 26 d. įsakymu Nr. V-2364 „Dėl Teritorinės ligonių kasos sutarčių su ūkio subjektais dėl kompensuojamųjų medicinos pagalbos priemonių pmokėjimo Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis sudarymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ ir Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktoriaus 2021 m. rugsėjo 28 d. įsakymu Nr. 1K-293 „Dėl sutarčių su vaistinėmis sudarymo“, nuo 2022 m. sausio 1 d. sutartis su visomis Lietuvos vaistinėmis ir ūkio subjektais sudaro Kauno teritorinė ligonių kasa. 

Svarbi informacija vaistinėms: Dėl sąskaitų, už receptinius vaistus, išduotus vaistinėse iš Ukrainos dėl Rusijos Federacijos karinių veiksmų pasitraukusiems žmonėms pagal popierinius receptus, pateikimo