BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Apie giminingų diagnozių grupių (DRG) metodą

Šioje dalyje pateikiamas giminingų diagnozių grupių (DRG) sąrašas, DRG normatyvinės gydymo trukmės ir kainų koeficientai, teisės aktai, reglamentuojantys DRG metodo taikymą bei aktyviojo gydymo paslaugas teikiančių asmens sveikatos priežiūros įstaigų (ASPĮ) veiklos sąnaudų apskaitos ir priskyrimo sąnaudų grupėms pagal DRG metodą modelis, kuris naudojamas surinkti informacijai apie ASPĮ patirtas sąnaudas, teikiant aktyviojo gydymo paslaugas.

DRG normatyvinės gydymo trukmės ir kainų koeficientai apskaičiuojami naudojant klinikinio kodavimo statistinius duomenis bei iš ASPĮ surinktą informaciją apie jų patirtas aktyviojo gydymo sąnaudas ir naudojami aktyviojo gydymo atvejo kainai nustatyti. DRG metodas padeda tiksliau ir teisingiau skirti apmokėjimą iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo už suteiktas aktyviojo gydymo paslaugas.

Turite klausimų? Ligonių kasoms juos galite pateikti el. paštu [email protected] arba bendruoju telefono numeriu (8 5) 232 2222, skambinant iš užsienio +370 5 232 2222.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-18