BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kompensuojamųjų paslaugų kainos

Kompensuojamųjų paslaugų kainų dalyje pateikiami iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšų apmokamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų sąrašai bei  šių paslaugų kainos eurais. Asmens sveikatos priežiūros paslaugų bazinės kainos balais yra tvirtinamos Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymais. Apmokant asmens sveikatos priežiūros įstaigoms už suteiktas asmens sveikatos priežiūros paslaugas, paslaugos bazinė kaina balais yra dauginama iš atitinkamos tuo metu galiojančios balo vertės – taip gaunant paslaugos kainą eurais.

Turite klausimų? Ligonių kasoms juos galite pateikti el. paštu [email protected] arba bendruoju telefono numeriu (8 5) 232 2222, skambinant iš užsienio +370 5 232 2222.