BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Panevėžio teritorinė ligonių kasa

Šioje dalyje skelbiami Panevėžio teritorinės ligonių kasos vadovų susitikimai. 

2021-04-21 d. 15 val. Dalyvaus Sveikatos apsaugos ministerijos organizuojamame Panevėžio regiono asmens sveikatos priežiūros įstaigų (ASPĮ) vadovų pasitarime dėl COVID-19 situacijos regione. Pasitarime bus aptarta situacija ASPĮ dėl koronaviruso, stacionarinių ASPĮ naudojamos komunikavimo su pacientų artimaisiais priemonės, siūlymai dėl esminių privalomų reikalavimų, principų ir kt.
2021-04-07 d. 12 val.

Dalyvavo Sveikatos apsaugos ministerijos organizuotame Panevėžio regiono asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovų pasitarime dėl COVID-19 situacijos regione. Pasitarime aptarta situacija dėl paslaugų teikimo, nauji gimdos kaklelio vėžio atrankinės patikros programos reikalavimai, organizavimo tvarka ir kt.

2021-04-01 13 val. Dalyvavo Sveikatos apsaugos ministerijos organizuotame Panevėžio regiono asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovų pasitarime dėl COVID-19 situacijos regione. Aptarta paslaugų dėl Covid-19 ir ne Covid-19 situacija regione, pateikta informacija apie planinių paslaugų atnaujinimo apimtis vasario mėnesį.
2021-03-02 13 val. Dalyvavo nuotoliniu būdu vykusiame Sveikatos apsaugos ministerijos organizuotame Panevėžio regiono asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovų pasitarime dėl COVID-19 situacijos regione valdymo.
2021-03-08 d. 14 val. Dalyvavo Panevėžio miesto savivaldybės organizuotame pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigų (PASPĮ) vadovų pasitarime dėl vakcinacijos apmokėjimo tvarkos, įstaigų kontrolės atlikimo, atsižvelgiant į padidėjusį PASPĮ užimtumą, apklausiant vyresnio amžiaus gyventojus dėl vakcinacijos.
2021-03-24 11–12.30 val. Dalyvavo Seimo Sveikatos reikalų komiteto posėdyje, kuriame svarstytas greitosios medicinos pagalbos darbo organizavimas ir apmokėjimo tobulinimas, Valstybinės ligonių kasos informacija dėl medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo paslaugas teikiančių gydymo įstaigų ir teritorinių ligonių kasų sutarčių 2021 m. sudarymo (pasirašymo).
2021-03-26 d. 10–12 val. Dalyvavo Seimo Sveikatos reikalų komiteto organizuojamame nuotoliniame pasitarime su Kupiškio rajono savivaldybės ir Kupiškio rajono gydymo įstaigų vadovais ir kt. atstovais. Jame siekta išsiaiškinti ir aptarti asmens sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo ir kitas problemas, su kuriomis susiduria Kupiškio rajono gydymo įstaigos. Pasitarime dalyvavo ir Sveikatos apsaugos ministerijos, Valstybinės ligonių kasos, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Panevėžio departamento atstovai. Kupiškio rajono savivaldybės, Kupiškio sveikatos priežiūros įstaigų vadovai. J. Narbutas pristatė informaciją, kaip per 10 metų keitėsi Kupiškio rajono gydymo įstaigų paslaugos, personalas, gyventojų skaičius.

Šiuo metu planuojamų susitikimų nėra.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-07