BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kauno TLK vadovų ir valstybės tarnautojų 2022 m. veiklos užduotys

Pareigos

Vardas, pavardė

2022 metų veiklos užduotys

Direktorius

Virgilijus Šiaudikis

1. Užtikrinti vieningą gyventojų aptarnavimo kokybinį standartą pagal VLK patvirtintą metodiką

2. Siekiant prisidėti prie korupcijos rizikos veiksnių mažinimo, sudarant korupcijai atsparios aplinkos kūrimo priemonių sistemą 2022-2025 metams, pateikti 3 priemones, numatant priemonės įgyvendinimo tikslus ir kriterijus.

3. Iki einamųjų metų 3-čio ketvirčio pabaigos atlikti pasirinktų 3 rajono ligoninių, kurių veiklos buveinė yra TLK veiklos zonoje, finansinės it ekonominės veiklos analizę ir jos rezultatus pristatyti VLK vadovybei.

4. Atlikti savo TLK darbuotojų teisių inventorizaciją, panaikinant perteklines prieigos teises prie asmens duomenų tvarkymo, apribojant  galimybes neteisėtai prieigai prie asmens duomenų ir jų tvarkymui skirtos įrangos

5. Įgyvendinti vienos TLK, sudarančios sutartis su visomis vaistinėmis, modelį.

Direktoriaus pavaduotoja

Jurga Damulevičienė

1. Teikti pasiūlymus dėl sutarčių su asmens sveikatos priežiūros įstaigomis sudarymo bei sutartinių lėšų planavimo tobulinimo.

2. Pristatyti TLK Stebėtojų tarybai informaciją apie 2022 m. pasirašytas sutartis, prašymus sudaryti sutartis.

3. Užtikrinti nacionalinės funkcijos – sutarčių su vaistinėmis ir ūkio subjektais sudarymo ir vykdymo procesą, teikti siūlymus dėl jo gerinimo.

4. Nuo 2022 m. pasikeitus medicininės reabilitacijos paslaugų apmokėjimo, planavimo bei siuntimų šioms paslaugoms gauti reglamentavimui, atlikti stebėseną ir įvertinti ASPĮ teikiančių medicininės reabilitacijos paslaugas sutarčių vykdymą.

Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėja

Rasa Valinskaitė - Barščevičienė

1. Užtikrinti vieningą gyventojų aptarnavimo kokybinį standartą pagal VLK patvirtintą metodiką.

2. Užtikrinti gaunamų / išduodamų struktūrizuotų elektroninių dokumentų (SED) administravimą, parengiant papildomą specialistą funkcijos vykdymui.

Teisės ir administravimo vedėja

Evelina Daugėlė

1. Siekiant prisidėti prie korupcijos rizikos veiksnių mažinimo, sudarant korupcijai atsparios aplinkos kūrimo priemonių sistemą 2022-2025 metams, koordinuoti 3 priemonių pateikimą, numatant priemonės įgyvendinimo tikslus ir kriterijus.

2. Organizuoti TLK skyrių nuostatų peržiūrą turinio ir formos apimtyje, esant poreikiui, inicijuoti kreipimąsi į VLK.

3. Užtikrinti TLK vidaus kontrolės sistemos palaikymą.

Finansų ir apskaitos skyriaus vedėja

Vilija Dabašinskienė

1. Vykdant LR finansų ministro 2021-12-13 įsakymą Nr.1K-387 „Dėl 2021 metų konsolidavimo kalendoriaus patvirtinimo“ parengti finansinius ataskaitų rinkinius ir patvirtinti viešojo sektoriaus apskaitos ir ataskaitų konsolidavimo informacinėje sistemoje (VSAKIS) iki kovo 15 d.

2. Užtikrinti sklandų  bendros informacinės sistemos finansinei apskaitai tvarkyti įgyvendinimą.

3. Atrankos būdu įvertinti pasirinktos ASPĮ duomenų apie sąnaudas, įtrauktas į Sąnaudų apskaitos modelį, atitiktį atitinkamos ASPĮ buhalterinės apskaitos duomenims.

Sutarčių skyriaus vedėja

Vilija Andrašiūnienė

1. Organizuoti 4-5 rajono ligoninių, kurių veiklos buveinė yra TLK veiklos zonoje, finansinės ir ekonominės veiklos analizės atlikimą.

2. Vykdyti vienos TLK, sudarančios sutartis su visomis vaistinėmis ir ūkio subjektais, modelį.

3. Užtikrinti savalaikį sutarčių su ASPĮ sudarymo ir vykdymo procesą.

Statistikos ir analizės skyriaus vedėjas

Artūras Adomavičius

1. Organizuoti TLK darbuotojų teisių inventorizaciją, jos pagrindu teikti siūlymus dėl duomenų apsaugos gerinimo.

2.  Atlikti Kauno TLK veiklos zonos asmens sveikatos priežiūros įstaigų ir kitų įstaigų bei įmonių, sudariusių sutartis su TLK, veiklos rizikos vertinimą.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-04-25