BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vilniaus teritorinė ligonių kasa

Nuo 2021 m. pasirašoma viena sutartis su teritorine ligonių kasa (TLK), kurios veiklos zonoje yra įstaigos buveinė, dėl Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis apmokamų paslaugų teikimo visiems šalies gyventojams.

  • Vilniaus TLK priima prašymus sudaryti (papildyti, nutraukti) sutartį ar panaikinti jos galiojimo sustabdymą tik iš gydymo įstaigų, kurių buveinė (įstaigos registracijos vieta) yra VILNIAUS ar ALYTAUS apskrityje.
  • Išimtis: ši nuostata negalioja sutartims dėl pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugų ir ambulatorinės slaugos paslaugų namuose. Sutartį dėl šių paslaugų įstaiga sudaro su kiekviena TLK, kurios veiklos zonoje atitinkamu veiklos adresu numato teikti šias paslaugas.

Svarbu

  • Prašymą (su priedais) sudaryti (papildyti, nutraukti) sutartį galite užpildyti ir pateikti TLK naudodamiesi programų paketu.  
  • Prašymas turi būti pasirašomas kvalifikuotu elektroniniu parašu.
  • Prašymas teikiamas tik elektroniniu paštu [email protected].

Kur kreiptis

Maloniai kviečiame įstaigas kreiptis el. paštu [email protected] arba:

  • dėl sutarčių su asmens sveikatos priežiūros įstaigomis sudarymo – į Aušrą Arbačiauskienę arba Jūratę Tupčiauskienę tel. (8 5)  266 1360;
  • dėl sutarčių su asmens sveikatos priežiūros įstaigomis dėl dantų protezavimo paslaugų sudarymo – į Rūtą Ramanauskaitę-Vaiciukienę tel. (8 5) 266 1541 arba Aušrą Arbačiauskienę tel. (8 5) 266 1360;
  • dėl sutarčių 2 priedo (paslaugos) pildymo – į Ingą Ivanauskienę tel. (8 5) 266 1363.

Informuojame, kad, 2020-01-01 pasikeitus Lietuvos Respublikos pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo nuostatoms dėl civilinės atsakomybės draudimo, atidaryta speciali sąskaita banke, kuri skirta kaupti įstaigų įmokoms pacientams padarytai žalai atlyginti.

Sveikatos priežiūros įstaigos prašomos apskaičiuotas įmokas mokėti į sąskaitą, kurios numeris LT18 7300 0101 6184 4911, banke „Swedbank“, AB. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti sveikatos priežiūros įstaigos kodą.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-11-29