BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
DSC_0885.JPG
2021 12 31
Pataisos namuose – prieššventinis ligonių kasų susitikimas su nuteistosiomis

Panevėžio pataisos namuose surengtas paskutinis šiais metais Panevėžio teritorinės ligonių kasos specialistų ir dar vienos grupės nuteistųjų, dalyvaujančių Teisinio ir socialinio švietimo programoje, skirtoje į laisvę planuojamoms išleisti nuteistosioms, susitikimas.

cropped-view-hands-typing-laptop.jpg
2021 12 30
Pamiršote Europos sveikatos draudimo kortelę? Parsisiųskite sertifikatą

Svetur atostogaujantiems Lietuvos apdraustiesiems, pamiršusiems su savimi pasiimti ar nespėjusiems iki kelionės pasigaminti Europos sveikatos draudimo kortelės (ESDK), ligonių kasų specialistai primena – vos per kelias sekundes į savo mobilųjį įrenginį galima atsisiųsti ESDK pakeičiantį sertifikatą.

dfgt.png
2021 12 29
Apie privalomojo sveikatos draudimo garantijas kalbėta Naujosios Akmenės trečiojo amžiaus universitete

Šiaulių teritorinės ligonių kasos Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėja Inga Kvedarienė susitikime su Naujosios Akmenės trečiojo amžiaus universiteto lankytojais paaiškino vaistų ir medicinos pagalbos priemonių kompensavimo sąlygas.

15IG20141127Eurai6998.jpg
2021 12 28
Gera žinia gydymo įstaigoms: už paslaugas bus sumokėta anksčiau

Už gydymo įstaigų paslaugas bus atsiskaitoma kiek galima anksčiau, skelbia Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos. Tokia galimybė atsirado gavus planuotas privalomojo sveikatos draudimo įmokas ir įvykdžius 2021 m. PSDF biudžeto pajamų planą.  

medications-257336_1920.jpg
2021 12 27
Per pandemiją kylantys racionalaus vaistų vartojimo iššūkiai aptarti medikams skirtoje konferencijoje

Lietuvos klinikinės farmakologijos draugija, Šiaulių teritorinė ligonių kasa ir Šiaulių vaistų komitetas surengė mokslinę praktinę konferenciją – diskusiją „Racionalaus kompensuojamųjų vaistų vartojimo iššūkiai pandemijos metu“.

close-up-picture-docter-s-hands-holding-hypodermic-syringe.jpg
2021 12 23
Gripas įsisiautėja: vis dar yra galimybė pasiskiepyti

Epidemiologai praneša, jog Lietuvoje pastarosiomis dienomis auga sergamumas gripu. Ligonių kasų specialistai primena dėl vis dar esančios galimybės nemokamai pasiskiepyti nuo šios ligos ir taip išvengti sudėtingų komplikacijų.

2771470.jpg
2021 12 22
Sveikatos draudimo garantijomis domėjosi ir neįgalieji, ir savivaldos atstovai

Belaukiant švenčių įvyko Utenos rajono neįgaliųjų organizacijų ir Neįgaliųjų reikalų komisijos prie Utenos rajono savivaldybės narių susitikimas su Panevėžio teritorinės ligonių kasos specialistais.

businesswoman-leader-giving-presentation-explaining-team-goals-at-group-meeting.jpg
2021 12 22
Su visuomenės sveikatos biurais aptartos bendradarbiavimo galimybės

Šiaulių teritorinė ligonių kasa (TLK) surengė nuotolinį susirinkimą su Šiaulių ir Telšių apskričių visuomenės sveikatos biurų atstovais.  

front-view-doctor-holding-medical-element.jpg
2021 12 21
Paaiškino, kodėl pagal ligų prevencijos programas reikia tikrintis reguliariai

Kalbant apie sveikatą žodis „reguliarus“ yra vienas iš kertinių. Naudotis sveikos gyvensenos bei kitomis prevencinėmis priemonėmis ir gydytis reikia ne pripuolamai, o pagal medicinos specialistų ir mokslininkų nustatytą planą.

2h.png
2021 12 21
Šventės ant nosies: kur kreiptis sutrikus sveikatai?

Švenčių dienomis, savaitgaliais ar naktį pajutę negalavimus gyventojai neretai pasimeta ir gerai nepagalvoję nedelsiant vyksta į ligoninių skubiosios pagalbos skyrius. Ligonių kasos primena, kur ir kokiais atvejais iš tiesų reikėtų kreiptis pagalbos.

blood-glucose-meter-stethoscope-white-background.jpg
2021 12 20
Konferencijos dalyviams – apie cukrinio diabeto valdymą Lietuvoje

Cukrinis diabetas – sunki ir klastinga lėtinė liga, kurios plitimas pastaraisiais dešimtmečiais sparčiai auga. Apie cukrinį diabetą ir jo valdymą Lietuvoje, kalbėta Panevėžio teritorinės ligonių kasos surengtoje konferencijoje.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 18 Pirmyn