BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pranešimo pateikimo būdai

  • Elektroniniu paštu: elektroninio pašto adresu [email protected] atsiųskite užpildytą pranešimo apie pažeidimą formą arba laisvos formos pranešimą, kuriame turite nurodyti, kad teikiate šį pranešimą vadovaudamasis Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymu, nurodykite jums žinomą informaciją apie konkrečias faktines pažeidimo aplinkybes, fizinį ar juridinį asmenį (-is), kuris (-ie) galimai rengiasi, dalyvauja ar dalyvavo darant pažeidimą arba yra siejamas (-i) su tuo pažeidimu, sužinojimo apie pažeidimą datą, taip pat nurodykite, ar apie šį pažeidimą jau pranešėte, jeigu pranešėte, kam buvo pranešta ir ar buvo gautas atsakymas, nurodykite savo vardą, pavardę, asmens kodą arba gimimo datą, siejančius ar siejusius su ligonių kasomis tarnybos, darbo santykius ar sutartinius santykius (konsultavimo, rangos, subrangos, stažuotės, praktikos, savanoriškos veiklos ir pan.) arba įdarbinimo ar kitus ikisutartinius santykius, gyvenamąją ir (ar) korespondencijos gavimo vietą arba elektroninio pašto adresą ir kitus duomenis ryšiui palaikyti. Jei įmanoma, prie pranešimo pridėkite  rašytinius ar kitokius turimus duomenis apie pažeidimą;
  • Paštu: paštu Valstybinei ligonių kasai (adresu Europos aikštė 1, 03505 Vilnius) atsiųskite užpildytą pranešimo apie pažeidimą formą arba laisvos formos pranešimą, kuriame turite nurodyti, kad teikiate šį pranešimą vadovaudamasis Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymu, nurodykite jums žinomą informaciją apie konkrečias faktines pažeidimo aplinkybes, fizinį ar juridinį asmenį (-is), kuris (-ie) galimai rengiasi, dalyvauja ar dalyvavo darant pažeidimą arba yra siejamas (-i) su tuo pažeidimu, sužinojimo apie pažeidimą datą, taip pat nurodykite, ar apie šį pažeidimą jau pranešėte, jeigu pranešėte, kam buvo pranešta ir ar buvo gautas atsakymas, nurodykite savo vardą, pavardę, asmens kodą arba gimimo datą, siejančius ar siejusius su ligonių kasomis tarnybos, darbo santykius ar sutartinius santykius (konsultavimo, rangos, subrangos, stažuotės, praktikos, savanoriškos veiklos ir pan.) arba įdarbinimo ar kitus ikisutartinius santykius, gyvenamąją ir (ar) korespondencijos gavimo vietą arba elektroninio pašto adresą ir kitus duomenis ryšiui palaikyti. Jei įmanoma, prie pranešimo pridėkite  rašytinius ar kitokius turimus duomenis apie pažeidimą. Siunčiant pranešimą paštu, po adresato pavadinimu turi būti dedama žyma „KOMPETENTINGAM SUBJEKTUI ASMENIŠKAI“;
  • Tiesiogiai: žodžiu, tiesiogiai atvykęs į Valstybinę ligonių kasą pas kompetentingą subjektą (adresu Europos aikštė 1, Vilnius). Šiuo atveju kompetentingas subjektas, gavęs informaciją apie pažeidimą pateikiančio asmens sutikimą, turi teisę užfiksuoti susitikimą – daryti pokalbio įrašą ir jį išsaugoti patvarioje laikmenoje, kurioje bus galima rasti ieškomą informaciją, arba užpildyti pranešimo apie pažeidimą nustatytą formą su prierašu „Užpildyta pagal pareiškėjo žodžius“. Asmeniui suteikiama galimybė patikrinti ir ištaisyti nurodytoje formoje pateiktą informaciją ir išreikšti savo sutikimą šią formą pasirašant.

Pranešime pateiktos informacijos vertinimą atlieka Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos patarėjas korupcijos prevencijai (kompetentingas subjektas). Pavaduojantis asmuo – Teisės skyriaus vyriausioji specialistė Inga Stasiūnaitė, tel. (8 5) 236 4169, el. paštas [email protected].  

Užtikriname asmens ir jo pateiktos informacijos konfidencialumą.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-06-09