BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pranešimo pateikimo būdai

Elektroniniu paštu: užpildykite Pranešimo apie pažeidimą formą ir atsiųskite ją elektroniniu paštu pranesk@vlk.lt.  

Tiesiogiai: pateikti informaciją apie pažeidimą galite tiesiogiai, atvykus į Valstybinę ligonių kasą prie Sveiktos apsaugos ministerijos Teisės skyrių, adresu Europos a. 1, Vilnius.

Jeigu asmuo, teikiantis informaciją apie pažeidimą, nori pateikti laisvos formos pranešimą, o ne užpildyti nustatytą Pranešimo apie pažeidimą formą, tokiame pranešime jis privalo nurodyti, kad pranešimas teikiamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Pranešėjų apsaugos įstatymu.

Pranešime pateiktos informacijos vertinimą atlieka Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos Teisės skyriaus patarėja, Neringa Lipskienė (kompetentingas subjektas), tel.  (8 5) 236 4188, el. paštas neringa.lipskiene@vlk.lt. Pavaduojantis asmuo – Teisės skyriaus vyriausioji specialistė Inga Stasiūnaitė, tel. (8 5) 236 4169, el. paštas inga.stasiunaite@vlk.lt.  

Užtikriname asmens ir jo pateiktos informacijos konfidencialumą.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-05-05