BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vilniaus teritorinė ligonių kasa

Vilniaus teritorinės ligonių kasos (TLK) korupcijos prevencijos ir kontrolės komisija

Narys El. paštas Telefonas
Martyna Langė, Teisės skyriaus vedėja (komisijos pirmininkė)

martyna.lange@vlk.lt

(8 5)  210 0055
Brigita Vanda Alasevičiutė, Teisės skyriaus vyriausioji specialistė

brigitavanda.alaseviciute@vlk.lt

(8 5)  266 1548
Aušra Arbačiauskienė, Sutarčių skyriaus patarėja

ausra.arbaciauskiene@vlk.lt

(8 5)  266 1360

Gintarė Rakštienė, Administravimo skyriaus vedėja

gintare.rakstiene@vlk.lt (8 5)  210 0050

Pranešimas dėl korupcinio pobūdžio veiklos

Korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos – kyšininkavimas, prekyba poveikiu, papirkimas, kitos nusikalstamos veikos, jeigu jos padarytos viešojo administravimo sektoriuje arba teikiant viešąsias paslaugas siekiant sau ar kitiems asmenims naudos: piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi arba įgaliojimų viršijimas, piktnaudžiavimas oficialiais įgaliojimais, dokumentų ar matavimo priemonių suklastojimas, sukčiavimas, turto pasisavinimas ar iššvaistymas, tarnybos paslapties atskleidimas, komercinės paslapties atskleidimas, neteisingų duomenų apie pajamas, pelną ar turtą pateikimas, nusikalstamu būdu įgytų pinigų ar turto legalizavimas, kišimasis į valstybės tarnautojo ar viešojo administravimo funkcijas atliekančio asmens veiklą ar kitos nusikalstamos veikos, kai tokių veikų padarymu siekiama ar reikalaujama kyšio, papirkimo arba nuslėpti ar užmaskuoti kyšininkavimą ar papirkimą (Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymas).

Atsakomybė už korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas nustatyta Lietuvos Respublikos baudžiamajame kodekse.

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos informacija apie korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas ir atsakomybę už jas pateikiama čia.

Susidūręs su Vilniaus TLK darbuotojų korupcinio pobūdžio veikla pilietis gali kreiptis į Vilniaus TLK direktorių Vytautą Mockų el. p. vytautas.mockus@vlk.lt ar tel. (8 5)  266 1546.

Taip pat pranešti galima:

Gauti pranešimai nagrinėjami vadovaujantis Asmenų prašymų nagrinėjimo ir jų aptarnavimo viešojo administravimo institucijose, įstaigose ir kituose viešojo administravimo subjektuose taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007-08-22 nutarimu Nr. 875 su vėlesniais pakeitimais ir papildymais.

Atkreipiame dėmesį, kad už šmeižtą ar melagingą kito asmens kaltinimą nusikaltimo padarymu yra numatyta baudžiamoji atsakomybė.