BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Klaipėdos teritorinė ligonių kasa

Klaipėdos teritorinės ligonių kasos (toliau – Klaipėdos TLK) korupcijos prevencijos koordinavimo ir kontrolės komisija

Narys El. paštas Telefonas
Virginija Žemaitienė, Administravimo skyriaus vedėja (Komisijos pirmininkė) [email protected] 8-46 380738
Vilma Stasiulienė, direktoriaus pavaduotoja (Komisijos pirmininkės pavaduotoja) vilma.stasiulienė@vlk.lt 8-46 380777
Inesa Byčkova, Administravimo skyriaus vyriausioji specialistė (teisininkė) [email protected] 8-46 493090
Neringa Širkienė, Administravimo skyriaus vyriausioji specialistė (teisininkė) [email protected] 8-46 493090

 

Klaipėdos TLK korupcijos programos tikslas - šalinti prielaidas Privalomojo sveikatos draudimo fondo (toliau - PSDF) biudžeto lėšų neteisėtam, nepagrįstam panaudojimui bei korupcijai Klaipėdos TLK atsirasti ir plisti, kontroliuoti ir siekti, kad visos PSDF biudžeto lėšos skirtos Klaipėdos TLK būtų panaudojamos kokybiškoms ir prieinamoms sveikatos priežiūros paslaugoms apmokėti, pacientų teisėms ir laisvėms užtikrinti.
Korupcija – bet koks valstybės tarnautojo ar jam prilyginto asmens elgesys, neatitinkantis jam suteiktų įgaliojimų ar nustatytų elgesio standartų, ar tokio elgesio skatinimas siekiant naudos sau ar kitiems asmenims ir taip kenkiant asmenų ar valstybės interesams.
Korupcinio pobūdžio teisės pažeidimai – tai korupcinio pobūdžio nusikalstama veika, kaip kyšininkavimas, tarpininko kyšininkavimas, papirkimas ir kita nusikalstama veika, jeigu ji padaryta siekiant sau ar kitiems asmenims naudos viešojo administravimo ar viešųjų paslaugų sektoriuje: piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi arba įgaliojimų viršijimas, piktnaudžiavimas oficialiais įgaliojimais, dokumentų ar matavimo priemonių suklastojimas, sukčiavimas, turto pasisavinimas ar iššvaistymas, tarnybos paslapties atskleidimas, komercinės paslapties atskleidimas, neteisingų duomenų apie pajamas, pelną ir turtą pateikimas, nusikalstamu būdu įgytų pinigų ar turto legalizavimas, kišimasis į valstybės tarnautojo ar viešojo administravimo funkcijas atliekančio asmens veiklą, kita nusikalstama veika, kai jos padarymu siekiama ar reikalaujama kyšio, papirkimo, taip pat  –  nuslėpti ar užmaskuoti kyšininkavimą ar papirkimą,  už kuriuos numatyta baudžiamoji atsakomybė nustatyta Lietuvos Respublikos Baudžiamajame kodekse.
Jei norite pranešti apie galimas korupcijos apraiškas Klaipėdos TLK ar pateikti pasiūlymų dėl korupcijos prevencijos, galite kreiptis raštu, telefonu arba el.p.:

  • Klaipėdos teritorinei ligonių kasai, adresu Pievų Tako g. 38, LT-92236 Klaipėda, el. pašto adresas [email protected];
  • Valstybinei ligonių kasai prie Sveikatos apsaugos ministerijos raštu, pateikiant pranešimą adresu: Europos a. 1, LT-03505 Vilnius; telefonu: 8 5 236 4166; el. paštu: [email protected];
  • Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijai
  • Lietuvos Respublikos Specialiųjų tyrimų tarnybai
  • Lietuvos Respublikos Generalinei prokuratūrai
  • Ikiteisminio tyrimo institucijoms

Pateikiant duomenis prašome nurodyti kuo tikslesnę informaciją apie skundžiamą asmenį ir jo veiksmus (vardą, pavardę, užimamas pareigas arba institucijos pavadinimą, skundžiamus veiksmus, kuriuos manote esant korupcinio pobūdžio, įvykio datą, vietą, laiką ir pan.) Norėdami gauti nagrinėjimo rezultatus, prašome nurodyti savo kontaktinius duomenis. Gauta informacija naudojama korupcijos prevencijos Klaipėdos TLK tikslais. Klaipėdos TLK, vadovaudamasi teisės aktais, užtikrina asmens duomenų ir suteiktos informacijos konfidencialumą.
Gauti pranešimai nagrinėjami vadovaujantis Asmenų prašymų nagrinėjimo ir jų aptarnavimo viešojo administravimo institucijose, įstaigose ir kituose viešojo administravimo subjektuose taisyklėmis (patvirtintomis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007-08-22 nutarimu Nr. 875).
PRIMENAME: Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.
 

Valstybinės ligonių kasos prie sveikatos apsaugos ministerijos ir teritorinių ligonių kasų nepakantumo korupcijai politikos principų sąrašas:
Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir teritorinės ligonių kasos (toliau kartu – ligonių kasos) yra atvira visuomenei institucija ir tariasi su visuomene aktualiais klausimais.
Ligonių kasos savo veikloje vadovaujasi Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktais.
Ligonių kasos sudaro galimybę gauti jų teikiamas administracines paslaugas visuomenei priimtinais būdais ir skatina naudotis elektroninėmis priemonėmis teikiamomis paslaugomis.
Ligonių kasos netoleruoja viešųjų ir privačių interesų konfliktų.
Ligonių kasos vadovaujasi pagarbos žmogui ir valstybei, padorumo, teisingumo, nesavanaudiškumo, skaidrumo ir atvirumo principais.
Ligonių kasos netoleruoja jokių korupcijos formų.
Ligonių kasos netoleruoja bet kokios formos kyšininkavimo.
Ligonių kasų darbuotojams nepriimtinas artimų asmenų protegavimas.
Ligonių kasos netoleruoja bet kokio piktnaudžiavimo einamomis pareigomis.
Ligonių kasos skatina savo darbuotojus gilinti žinias korupcijos prevencijos srityje.