BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kauno teritorinė ligonių kasa

Nebūkite abejingi – praneškite apie galimą korupciją!

Ligonių kasos siekia užtikrinti veiklos skaidrumą, mažinti savo darbuotojų korupcijos ir kitos nesąžiningos veiklos pasireiškimo lygį, identifikuojant ir prevenciškai valdant darbuotojų korupcijos ir kitos nesąžiningos veiklos riziką.

Kauno teritorinės ligonių kasos direktoriaus 2022 m. gegužės 4 d. įsakymu Nr. 1-100 „Dėl korupcijos prevencijos koordinavimo ir kontrolės komisijos patvirtinimo“ sudaryta korupcijos prevencijos koordinavimo ir kontrolės komisija:

  •  Virginija Juciuvienė, Teisės ir administravimo skyriaus patarėja (Komisijos pirmininkė);
  •  Evelina Daugėlė, Teisės ir administravimo skyriaus vedėja;
  •  Rasa Bagvilaitė - Raugalienė, Teisės ir administravimo skyriaus patarėja (Komisijos sekretorė).

 

Jei norite pranešti apie galimas korupcijos apraiškas Kauno TLK ar pateikti korupcijos prevencijos pasiūlymų Kauno TLK, galite kreiptis:

  • telefonu Kauno teritorinei ligonių kasai: 8 37 323 305;
  • raštu, pateikiant pranešimą adresu: Kauno teritorinė ligonių kasa, Aukštaičių g. 10, LT-44147 Kaunas;
  • el. paštu Kauno teritorinei ligonių kasai: [email protected];

Jei paliksite savo kontaktinius duomenis, už pranešimo tyrimą atsakingas asmuo susisieks su Jumis, kad patikslintų įvykio aplinkybes ir informuotų apie tyrimo eigą.

Atkreipiame dėmesį, kad už šmeižtą ar melagingą kito asmens kaltinimą nusikaltimo padarymu yra numatyta baudžiamoji atsakomybė.