BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Konsultavimasis su visuomene

Konsultavimasis su visuomene – įvairiais būdais ar metodais valstybės institucijų ir įstaigų vykdomi veiksmai, kuriais siekiama surinkti visuomenės bei tikslinių grupių nuomones, pasiūlymus rengiamam, įgyvendinamam ar vertinamam teisės aktui arba kito tipo sprendimui.

Viešųjų konsultacijų su visuomene ir socialiniais partneriais metu, ligonių kasos siekia sužinoti nuomones, pasiūlymus rengiamam, įgyvendinamam ar vertinamam teisės aktui ar kito tipo sprendimui, kuris yra susijęs su privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšų kompensuojamomis sveikatos priežiūros paslaugomis ir kt.

Turite klausimų? Ligonių kasoms juos galite pateikti el. paštu [email protected] arba bendruoju telefono numeriu +370 5 232 2222.