BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Šiaulių TLK stebėtojų taryba

Data

2019 11 28 d.

Nuo

10:00

Svarstyti klausimai

Darbotvarkė:

1. Dėl 2019 m. Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšų panaudojimo, sutarčių su asmens sveikatos priežiūros įstaigomis ir vaistinėmis vykdymo.
2. Dėl 2020 m. sutarčių su asmens sveikatos priežiūros įstaigomis, vaistinėmis ir optikomis sudarymo (asmens sveikatos priežiūros įstaigų, vaistinių ir optikų pateiktų prašymų ir numatomo kompensuojamųjų paslaugų masto pristatymas ir aptarimas).
3. Dėl Šiaulių teritorinės ligonių kasos stebėtojų tarybos pirmininko pavaduotojo rinkimų.
4. Dėl Šiaulių teritorinės ligonių kasos veiklos zonos savivaldybės tarybos nario – visuomenės atstovo rinkimų į Šiaulių teritorinės ligonių kasos taikinimo komisiją.
 
Posėdis organizuojamas 2019 m. lapkričio 28 d. (ketvirtadienį) 10 val. Šiaulių teritorinėje ligonių kasoje, Vilniaus g. 273, posėdžių salėje (18 kab.)

Priimti sprendimai