BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


2021 m. I pusmečio Kauno teritorinės ligonių kasos vykdytų kontrolės procedūrų rezultatai

Vykdytų kontrolės procedūrų kryptis Atliktų kontrolės procedūrų skaičius Dažniausiai nustatyti pažeidimai teisės aktų nuostatoms Nustatyta žala PSDF biudžetui (Eur) Taikytos prevencinės ir poveikio priemonės
Kompensuojamųjų pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo ir tinkamumo, kiekio, apskaitos, medicinos dokumentų pildymo kokybės ir norminių dokumentų laikymosi kontrolė 18 Pateiktos apmokėti pirmo lygio paslaugos, kai pacientams buvo taikytas ilgalaikis ar aktyvus gydymas. Pacientui buvo suteikta viena skatinamoji paslauga, tačiau į Sveidrą įvestas kitos paslaugos kodas. Pacientams buvo teiktos pirminės psichikos sveikatos priežiūros paslaugos, bet pateiktos apmokėti paslaugos, už kurias mokamas skatinamasis priedas. Teikiant imunoprofilaktikos paslaugas, tą pačią dieną pateikta apmokėti dvi ar trys gydytojo skatinamosios paslaugos.   304,37 Aptarta su ASPĮ vadovais. Informacija apie nustatytą pažeidimą paskelbta internetiniame puslapyje.  Įpareigota laikytis teisės aktų reikalavimų. ASPĮ įpareigotos grąžinti padarytą žalą PSDF biudžetui.
Kompensuojamųjų dienos chirurgijos, ambulatorinės chirurgijos, dienos stacionaro, stebėjimo ir priėmimo-skubiosios pagalbos paslaugų prieinamumo, tinkamumo, kiekio, apskaitos, medicinos dokumentų pildymo kokybės ir norminių dokumentų laikymosi kontrolė 1 Dienos stacionaro paslaugos tą pačią dieną pateiktos apmokėti po du kartus.    Aptarta su ASPĮ vadovu. Informacija apie nustatytą pažeidimą paskelbta internetiniame puslapyje.  Įpareigota laikytis teisės aktų reikalavimų. 
Gydytojų specialistų suteiktų kompensuojamųjų ambulatorinių paslaugų prieinamumo, tinkamumo, kiekio, apskaitos, medicinos dokumentų pildymo kokybės ir norminių dokumentų laikymosi kontrolė 12 Pateiktos apmokėti gydytojų specialistų konsultacijos, kai pacientams buvo taikytas ilgalaikis, reabilitacinis ar aktyvus gydymas. Gydytojų specialistų konsultacijos tą pačią dieną pateiktos apmokėti po du kartus. Visa dokumentacija patikrinimui pateikta pavėluotai. Kai kurie paaiškinimai dėl paslaugų teikimo nepateikti. Įstaiga vadovaujasi vidaus tvarka, kuri parengta pagal nebeaktualią SAM įsakymo redakciją. Neteisingai ir nepilnai užpildyta forma Nr. 025/a-LK.   2288,77 Aptarta su ASPĮ vadovais. Informacija apie nustatytą pažeidimą paskelbta internetiniame puslapyje.  Įpareigota laikytis teisės aktų reikalavimų. ASPĮ įpareigotos grąžinti padarytą žalą PSDF biudžetui.
Brangiųjų tyrimų ir procedūrų, kurių išlaidos apmokamos iš PSDF biudžeto lėšų, prieinamumo, tinkamumo, kiekio, apskaitos, medicinos dokumentų pildymo kokybės ir norminių dokumentų laikymosi kontrolė 7 Pateikti apmokėti brangūs tyrimai ar procedūros, kai pacientams buvo taikytas ilgalaikis ar aktyvus gydymas. Tą pačią dieną dėl tos pačios priežasties pateikta apmokėti po du brangius tyrimus.  268,36 Aptarta su ASPĮ vadovais. Informacija apie nustatytą pažeidimą paskelbta internetiniame puslapyje.  Įpareigota laikytis teisės aktų reikalavimų. ASPĮ įpareigotos grąžinti padarytą žalą PSDF biudžetui.
  38   2861,50  
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-14