BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vilniaus teritorinė ligonių kasa

Asmens sveikatos priežiūros įstaigas, Vilniaus TLK interneto svetainėje norinčias paskelbti apie medikams siūlomą darbą, skelbimus prašome siųsti el. p. [email protected].

Skelbime prašome nurodyti gydymo įstaigos pavadinimą, kokių specialybių gydytojų trūksta, kokie reikalavimai jiems keliami, koks darbo krūvis, darbo užmokestis ir papildomos socialinės garantijos siūlomos, taip pat skelbėjo kontaktus. Atsakingas gydymo įstaigos asmuo nurodytu telefonu turėtų pranešti, kai skelbimas nebereikalingas ar jo turinį reikia pakeisti.

Už šiame tinklalapyje skelbiamų darbo skelbimų turinį (teisingumą, atitiktį Lietuvos Respublikos įstatymams ir taisyklingumą) yra atsakinga jį paskelbti Vilniaus teritorinei ligonių kasai pateikusi įstaiga ar įmonė (darbdavys).

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-07-20