BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vertybės

Vertybės yra bendrosios organizacijos filosofijos pagrindinė dalis. Organizacijos filosofija – tai elgesio standartas, nusakantis vertybes, lūkesčius ir principus, kuriais ji vadovaujasi, siekdama savo tikslų. Su bendrąja filosofija yra glaudžiai susijusi organizacijos kultūra, kurią sudaro:

  • esminių vertybių sistema, kuria vadovaujasi organizacija ir kuri yra pripažįstama visų jos narių;
  • dominuojančios normos bei vertybės, lemiančios darbuotojų elgesį bei tarpusavio santykius toje organizacijoje. 

2009 m. buvo apibrėžtos ligonių kasų vertybės. Apibūdinant ligonių kasų vertybes buvo siekiama atrinkti esmingiausias iš jų, kuriomis turėtų remtis visi ligonių kasų darbuotojai.

Atsakomybė. Misijoje pasakyta, kad ligonių kasos – tai garantas, vadinasi, pirmiausia tai reiškia atsakomybę. Atsakomybę už visus mūsų veiksmus, jų įtaką visos sistemos ateičiai, atsakomybę už vienokius ar kitokius sprendimus, galiausiai – atsakomybę kiekvieno žmogaus atžvilgiu. Jausdamiesi atsakingi už kiekvieną asmenį, siekiame jo pasitikėjimo. Turime būti patikimi. Tokie tapsime, jei laikysimės įsipareigojimų – visuomenei, žmogui, sau.

Pagarba. Visi esame skirtingi. Tiek dirbantieji kitų labui, tiek tie, dėl kurių dirbama. Todėl labai svarbu vieniems kitus gerbti: gerbti save, gerbti kitą, gerbti tai, ką darai, gerbti tuos, dėl kurių tai darai, taip pat gerbti tuos, su kuriais kartu dirbi. Geras darbo rezultatas gaunamas tada, kai yra tarpusavio supratimas. O tai iš dalies lemia pagarba.

Bendradarbiavimas. Mūsų misijoje pasakyta, kad užtikriname sveikatos priežiūrą, kompensuodami jos išlaidas, skaidriai ir efektyviai naudodami lėšas. Tai reiškia bendrą darbą. Siekdami bendrų tikslų ir darniai dirbdami pozityviai mąstantys savo srities žinovai visuomet suras geriausią, žmogui naudingiausią sprendimą.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-02-23