BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Apie Ligonių kasas

Ligonių kasa neteikia sveikatos priežiūros paslaugų. Ligonių kasa garantuoja, kad iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo bus apmokėtos sveikatos gydymo paslaugų, suteiktų privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems asmenims, išlaidos. Šią ligonių kasos paskirtį bei kitas veiklos kryptis numato Sveikatos draudimo įstatymas, taip pat – misija, vizija ir vertybės. Bei nuo XIX a. pabaigos prasidėjusi ligonių kasos veiklos Lietuvoje istorija. Visa tai bendroje visumoje reikalinga, kad būtų lengviau suprasti – kaip ir kodėl vykdoma ligonių kasos veikla.

Turite klausimų? Ligonių kasoms juos galite pateikti el. paštu info@vlk.lt arba bendruoju telefono numeriu (8 5) 232 2222, skambinant iš užsienio +370 5 232 2222.